Serwis iPad Warszawa

Tel: 790 343 000

Dane adresowe

Tel: 790 343 000
ul. Grochowska 239 
04-001 Warszawa

Sprawdź (kliknij) Jak Dojechać

iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro

Zajmujemy się profesjonalna naprawą Tabletów Apple iPad. Zapraszamy Państwa do naszego serwisu na darmową diagnozę. Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Serwis iPad Warszawa

Wymiana szybki iPad Warszawa

Usługi:

  • wymiana szybki dotyku;
  • wymiana wyświetlacza LCD;
  • wymiana baterii;
  • wymiana gniazda ładowania (30 pin i lightning);
  • naprawa anteny wifi, bluetooth, GSM, GPS
  • wymiana home i power +-
  • i inne…
Usługa (czas wymiany szybki to około 2 dni)  Cena
Wymiana szybki iPad 2 300 zł
Wymiana szybki iPad 3 300 zł
Wymiana szybki iPad 4 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 2 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 3 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 4 1000 zł
Wymiana szybki iPad Air 300 zł
Wymiana szybki iPad Air 2 1200 zł


iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro

Przynosząc nam jakiekolwiek urządzenie do naprawy, nawet te najdrobniejsze, zawsze otrzymujesz pokwitowanie na pozostawione u nas przedmioty wraz z opisem zlecenia, a w nim wstępną informację o kosztach i terminie naprawy. Naprawa iPad Warszawa.

Naprawa iPad Warszawa

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt i magazyn części zamiennych. To gwarantuje skutecznej oraz szybko przeprowadzonej naprawy. Na koniec obowiązkowa diagnostyka i testy wszystkich komponentów! Jesteśmy nie autoryzowany serwis iPad Warszawa

iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Serwis Ipad

iPady to jedne z tych urządzeń, które cieszą się na rynku bardzo dużą popularnością. Choć od ich pojawienia minęło już ponad osiem lat to nadal są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń dotykowych o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki nim możemy oglądać zdjęcia i filmy, mamy dostęp do przeglądarki internetowej, możemy używać go kompatybilnie z aplikacjami App Store dla iPodów i iPhonów. Jak każde jednak urządzenie tak również i iPady ulegają awariom czy uszkodzeniom. W takich sytuacjach serwis iPad to najlepsze, na co możemy postawić, aby nasz niezawodny jak dotąd sprzęt nadal spełniał swoje zadania i role. 

Profesjonalny sztab ludzi

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, z wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy grupą osób stawiającą na profesjonalne usługi z zakresu serwisu iPadów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się znaleźć problem i przy najmniejszych dla klienta kosztach go rozwiązać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i magazynem, dzięki któremu gwarantujemy szybkie i skutecznie działanie mające na celu zdiagnozowanie problemu, test komponentów, jak również i pełen serwis. 

Naprawa iPadów- dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Dzięki dużej konkurencji każdy z Państwa może postawić na taką firmę, która według Was spełni Wasze oczekiwania, wymagania i potrzeby w 100%. My pragniemy pokazać i udowodnić, iż to właśnie nasz zespół zasługuje na Państwa zaufanie i powierzenie nam Waszych iPadów do pełnego serwisu. Dlaczego więc właśnie my?

  • Profesjonalizm

Na rynku wyróżnia nas pełen profesjonalizm i rzetelność. Każde zlecenie jest dla nas istotne i każdego klienta traktujemy poważnie. Realizujemy zarówno drobne prace, jak również i poważne, duże zlecenia. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, a także mamy do dyspozycji sprzęt, który pozwala nam zdiagnozować problem i niemal od razu działać. Wiemy dobrze, jak ważna w dzisiejszych czasach jest praca ze sprzętem i jak istotne znaczenie ma pełen dostęp do niezbędnych urządzeń. Zlecając pracę naszej firmie gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie. 

  • Szybkość

Cechuje nas szybkość działania. Szybko stawiamy diagnozę i od razu działamy. Nie ma kolejek i długich terminów oczekiwania, bowiem dysponujemy takim zapleczem pracowników, by móc być dla klienta tu i teraz od razu. 

  • Niska cena

Wiemy, że cena to dla każdego z Państwa priorytet. Nikt nie chce, bowiem przepłacać, prawda? Oferujemy atrakcyjne ceny, które z całą pewnością w pełni Państwa zadowolą. Jeśli tanio i skutecznie to tylko za naszym pośrednictwem.

Serwis iPadów- wymiana zbitej szybki 

Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego też wierzymy, iż spośród szerokiej palety usług znajdą Państwa taką, która okaże się być tą odpowiednią. Świadczymy między innymi czyszczenie i konserwację komponentów, wymiany i naprawy dysku, matrycy i karty graficznej. Oferujemy wymianę pamięci RAM, naprawę płyty głównej i karty Wi-Fi. W naszej ofercie jest również pełen zakres usług dotyczących odświeżenia sprzętu, naprawy zasilania i systemu wentylacji. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Nasze prace obejmują, więc i wymiany i naprawy, ale także i różnorodne działania, które miałyby na celu polepszyć i usprawnić pracę iPadów. Odzyskujemy utracone dane, przywracamy system operacyjny, dokonujemy formatowania dysków, instalujemy potrzebne Państwu sterowniki, tworzymy kopie zapasowe i oczyszczamy sprzęt z wirusów. Wszystko, co niezbędne, dostępne jest w naszej ofercie.

Kiedy sprzęt wymaga serwisu?

Wiele jest sytuacji, w których konieczne jest znalezienie serwisu iPadów. Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie, a urządzenie takie nie raz ląduje na dnie torebki czy rzucane jest niedbale wśród tony papierów na biurku. Zrzucenie go na ziemię czy też zalanie, niedziałające już tak długo zasilanie lub całkowite spowolnienie pracy urządzenia. W każdej sytuacji, gdy nasz sprzęt nie działa tak, jak powinien uniemożliwiając nam korzystanie z niego serwis iPadów stanowi najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. 

Ile kosztuje serwis iPadów?

Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, z jakim problemem mamy do czynienia. Nie ma jednej konkretnej ceny, co do danej usługi gdyż wszystko uzależnione jest od rangi problemu, długości poświęconego czasu, elementów, które należy wymienić. Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów i być w pełni dla nich gwarantujemy pełen serwis w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Posiadamy zarówno oryginalne części, jak również i części zamienne. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by klient był zawsze zadowolony.

Jeśli serwis iPadów to nasza firma jest gotowa sprostać Państwa potrzebom. Jesteśmy na rynku po to, by służyć pełnym doradztwem i pomocą w zakresie sprawnego działania urządzeń. Mamy nadzieję, iż stawiając na nas, będziemy w stanie wykonać naszą pracę tak, byście to Wy Szanowni Państwo zyskali pełne zadowolenie z jakości naszej pracy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Serwis iPhone