fbpx

Wymiana układu Grafiki GPU

Serwis Apple Warszawa. Profesjonalny Serwis Produktów Apple Warszawa. Profesjonalna kadra Techników elektroników jest wstanie zaoferować profesjonalną naprawę układu Grafiki GPU w Twoim MacBook Pro Air

Jeśli twój komputer się nie włącza na ekranie wyskakują artefakty. To znak że karta graficzna twojego MacBooka może być uszkodzona i nie poprawnie wyświetla treść. Zapraszamy na darmową diagnozę Twojej Grafiki w MacBook.

Naprawa po zalaniu:
✔ Profesjonalna kadra techników elektroników,
✔ Diagnoza i naprawa płyty głownej MacBook,
✔ Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.,
✔ Kompleksowe testy po naprawie MacBook.

 

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Model Cena
MacBook Pro 17″ Unibody A1297
od 100 zł
MacBook Pro 15″ Unibody A1286
od 100 zł
MacBook Pro 13″ Unibody A1278
od 100 zł

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Model Cena
MacBook RETINA 12″ A1534
od 100 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1502
od 100 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1398
od 100 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1706; A1708
od 100 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1707
od 100 zł

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Model Cena
MacBook Air 11″ A1370; A1465
od 100 zł
MacBook Air 13″ A1466; A1369
od 100 zł

Wymiana układu grafiki GPU w Macbooku 

Bardzo częstą przypadłością wśród Macbooków, ale i innych laptopów jest uszkodzenie karty graficznej. Jak to rozpoznać? Przede wszystkim na ekranie pojawiają się artefakty, czyli załamania grafiki. Jeżeli czujesz, że z twoim ekranem coś jest nie tak, coś cię niepokoi – przyjdź do nas. 

Karta graficzna jest jednym z najważniejszych podzespołów Macbooka, bez którego funkcjonowanie jest prawie niemożliwe. Niektórzy próbują na własną rękę coś naprawić, coś podreperować. Zazwyczaj z marnym skutkiem. Warto więc odwiedzić od razu nasz serwis, aby nie narazić swojego urządzenia na poważniejsze kłopoty, które spowodują wzrost ceny naprawy. Nasi doświadczeni pracownicy, zajmą się twoim Macbookiem. Wymienią lub naprawią kartę graficzną, zachowując przy tym maksimum staranności. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. 

Koszt wymiany układu grafiki w Macbooku

Jeżeli chodzi o koszty wymiany układu grafiki w Macbooku, wszystko jest uzależnione przede wszystkim od modelu, który posiadasz. Ogólny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Każdy przypadek jednak rozpatrujemy indywidualnie. Każdy przypadek wymaga odpowiedniego podejścia. Przyjdź do nas ze swoim Macbookiem, opowiedz co się stało, a my wybierzemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie. 

Objawy uszkodzenia układu grafiki w Macbooku

Należy pamiętać, że wymiana karty graficznej w domu jest niemożliwa. W większości przypadków podzespół ten zostaje wlutowany w płytę główną. Trzeba zachować ogromną staranność, aby dodatkowo nie uszkodzić czegoś innego.

 Jeżeli nie jesteś pewny, czy aby na pewno to karta graficzna została uszkodzona, zwróć uwagę na następujące objawy, które pomogą ci określić, gdzie leży problem. Brak obrazu jest jednym z nich. Ponadto na ekranie często możesz zobaczyć artefakty, czyli po prostu przekłamania obrazu. Dodatkowo może się zdarzyć, iż ekran jest podzielony na pół, czy nie można zainstalować też sterowników graficznych. Każdy przypadek jest inny.

Cały proces wymiany karty graficznej jest pracochłonny i musi być przeprowadzony bardzo dokładnie. Element ten składa się z kilkuset mniejszych elementów, które można łatwo uszkodzić. My, jako doświadczeni serwisanci bez problemu radzimy sobie z takimi przypadkami. Przyjdź do nas osobiście lub zamów kuriera, który odbierze od ciebie uszkodzony sprzęt, a my go naprawimy i odeślemy. Gwarantujemy najniższe ceny w mieście!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.