Wymiana klawiatury Macbook Warszawa

Wymiana klawiatury MacBook Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana klawiatury Macbook Warszawa

Twoja klawiatura w MacBook Pro ma się słabo? Klawisze odpadają, przestają reagować na kliknięcie? Zalałeś lub masz inny problem z klawiatura w MacBook. Zadzwoń do nas. Postaramy się pomóc w każdym problemie związanym z działaniem lub wymianą klawiatury w Twoim MacBook.

Serwis Macintosz oferuję profesjonalną wymianę klawiatury w Twoim Macbook.

Zapraszamy

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Wymiana klawiatury Macbook tanio i szybko

Dużo pracujesz na komputerze i masz wrażenie, że twoja klawiatura już w ogóle cię nie słucha? Klawisze się zacinają i nie reagują? Nie męcz się, przyjdź do nas. Odpowiednio zajmiemy się twoim Macbookiem. Gwarantujemy najniższe ceny w mieście i sto procent zadowolenia. Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych klientów. 

Oferujemy wymianę klawiatury Macbook zarówno w starszych, jak i nowszych modelach. Współpraca z nami to gwarancja oryginalnych części i odpowiedniego podejścia do klienta.  Oferujemy szeroki wachlarz usług. Jakość jest u nas na najwyższym miejscu. Jakość klawiszy również.

Wymiana klawiatury Macbook – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób mających problem z niedziałającą klawiaturą, zacinającymi czy też wduszonymi przyciskami i problemami z podświetleniem. Jeżeli zarabiasz za pomocą swojego Macbooka i jego klawiatury, nieprawidłowości te powinny być rozwiązane w tempie ekspresowym. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przyjdź do naszego serwisu lub zamów kuriera, zapakuj sprzęt i wyślij. Wszystko odbędzie się szybko i sprawnie. Dodatkowo sprawdzimy inne podzespoły, by wykluczyć ewentualne inne usterki. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zalałeś klawiaturę? Z tym problemem również sobie poradzimy. Posiadamy ogromne doświadczenie, co przekłada się na naszą jakość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Pracujemy ze wszystkimi modelami Macbooka.

Wymiana klawiatury Macbook – gwarancja najwyzszej klasy części

Klawiatury przez nas montowane są w pełni oryginalne, a naprawa odbywa się zawsze z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy dokładni, sumienni i rzetelni. Nie daj się nabrać na niższe ceny. Ryzykujesz zamontowaniem podróbki, bez gwarancji, bez podświetlenia.

Pamiętaj, że nieumiejętna i niewłaściwa naprawa może prowadzić do trwałego uszkodzenia pozostałych podzespołów, czy nawet płyty głównej. My na to nie pozwolimy. Nie ufaj komisom, które nie mają dobrych opinii i reklamują się dosłownie wszędzie. Nie daj się naciągnąć. 

Chcesz ekspresowo naprawić swoją klawiaturę? Przyjdź do nas. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Fachowo usuwamy usterki. Możesz nas znaleźć w Warszawie, dzielnica Praga – Południe. Cennik usług znajduje się na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Najwyższa jakość tylko u nas. Jeżeli nie jesteś przekonany, sprawdź nasze rekomendacje.