Wymiana klawiatury Macbook Warszawa

Wymiana klawiatury MacBook Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana klawiatury Macbook Warszawa

Twoja klawiatura w MacBook Pro ma się słabo? Klawisze odpadają, przestają reagować na kliknięcie? Zalałeś lub masz inny problem z klawiatura w MacBook. Zadzwoń do nas. Postaramy się pomóc w każdym problemie związanym z działaniem lub wymianą klawiatury w Twoim MacBook.

Serwis Macintosz oferuję profesjonalną wymianę klawiatury w Twoim Macbook.

Zapraszamy

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2020

Modele MacBook Air ROK 2010- 2020

Wymiana klawiatury Macbook tanio i szybko

Dużo pracujesz na komputerze i masz wrażenie, że twoja klawiatura już w ogóle cię nie słucha? Klawisze się zacinają i nie reagują? Nie męcz się, przyjdź do nas. Odpowiednio zajmiemy się twoim Macbookiem. Gwarantujemy najniższe ceny w mieście i sto procent zadowolenia. Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych klientów. 

Oferujemy wymianę klawiatury Macbook zarówno w starszych, jak i nowszych modelach. Współpraca z nami to gwarancja oryginalnych części i odpowiedniego podejścia do klienta.  Oferujemy szeroki wachlarz usług. Jakość jest u nas na najwyższym miejscu. Jakość klawiszy również.

Wymiana klawiatury Macbook – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób mających problem z niedziałającą klawiaturą, zacinającymi czy też wduszonymi przyciskami i problemami z podświetleniem. Jeżeli zarabiasz za pomocą swojego Macbooka i jego klawiatury, nieprawidłowości te powinny być rozwiązane w tempie ekspresowym. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przyjdź do naszego serwisu lub zamów kuriera, zapakuj sprzęt i wyślij. Wszystko odbędzie się szybko i sprawnie. Dodatkowo sprawdzimy inne podzespoły, by wykluczyć ewentualne inne usterki. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zalałeś klawiaturę? Z tym problemem również sobie poradzimy. Posiadamy ogromne doświadczenie, co przekłada się na naszą jakość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Pracujemy ze wszystkimi modelami Macbooka.

Wymiana klawiatury Macbook – gwarancja najwyzszej klasy części

Klawiatury przez nas montowane są w pełni oryginalne, a naprawa odbywa się zawsze z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy dokładni, sumienni i rzetelni. Nie daj się nabrać na niższe ceny. Ryzykujesz zamontowaniem podróbki, bez gwarancji, bez podświetlenia.

Pamiętaj, że nieumiejętna i niewłaściwa naprawa może prowadzić do trwałego uszkodzenia pozostałych podzespołów, czy nawet płyty głównej. My na to nie pozwolimy. Nie ufaj komisom, które nie mają dobrych opinii i reklamują się dosłownie wszędzie. Nie daj się naciągnąć. 

Chcesz ekspresowo naprawić swoją klawiaturę? Przyjdź do nas. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Fachowo usuwamy usterki. Możesz nas znaleźć w Warszawie, dzielnica Praga – Południe. Cennik usług znajduje się na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Najwyższa jakość tylko u nas. Jeżeli nie jesteś przekonany, sprawdź nasze rekomendacje.

Objawy uszkodzenia się klawiatury w naszym urządzeniu są bardzo proste do wykrycia. Oto one:

  • Urządzenie wydaje dziwne dźwięki np.: piszczy,
  • Klawiatura sama pisze,
  • Gdy naciskamy na klawisze na ekranie pojawiają się inne przyciski,
  • Klawiatura nie reaguje na naciskanie.

Jeśli zaobserwowaliście na swoim urządzeniu takie nietypowe objawy, warto udać się do autoryzowanego serwisu, w celu zdiagnozowania usterki. Jeśli masz jakieś pytania, możesz również do nas zadzwonić, my spróbujemy je szybko rozwiązać bez wychodzenia z domu. 

Dlaczego klawiatura może się uszkodzić?

Powody uszkodzeń klawiatury są bardzo różne. Przede wszystkim wielu z nas myśli, że jeśli mamy jakiś problem z tym elementem komputera, to oznacza to tylko uszkodzenie klawiatury. Często dzieje się tak, że nawet powyższe objawy, o których pisaliśmy, mogą nie być powodem jej zepsucia, tylko jakiegoś innego elementu naszego MacBooka. Kolejnym powodem jest uszkodzenie płyty głównej. Dzielą się one na wiele rodzajów np.: uszkodzenia obrazu, dźwięku i całego komputera. Klawiatura mogła się również uszkodzić przez zalanie laptopa. Po takim wydarzeniu czasami trudno będzie nam pozbyć się całej wody z urządzenia i sprawić, że będzie ono dalej działać. Różnego rodzaju naciski czy upadki również mogą przyczynić się do tego, że klawiatura odmówi nam posłuszeństwa.

Serwis iPhone Warszawa – Grochowska naprawi Twoją klawiaturę

Nasza firma zajmuje się naprawą wszystkich uszkodzeń MacBooka. Dla nas nie będzie również straszna wymiana Twojej klawiatury. Na samym początku postawimy diagnozę. Ten element naprawy poprzedzimy rozmową z klientem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się wielu rzeczy, które pomogą nam podczas pracy, a przede wszystkim usprawnią ten proces, na czym nam bardzo zależy. Gdy już dowiemy się, co stało się z urządzeniem, sprawnie przejdziemy do naprawy. Podczas niej jesteśmy bardzo uważni i dbamy o każdy szczegół. Ważne jest dla nas oddanie urządzenia, jak najszybciej się da, ale to nigdy nie przechodzi w jakość usługi, którą świadczymy. Używamy oryginalnych wymiennych części, bo wiemy, że są one porządnie wykonane, a wy nie będziecie musieli się obawiać kolejnego uszkodzenia sprzętu. Oczywiście otrzymacie od nas gwarancję, a przed odebraniem od nas Mac Booka wspólnie upewnimy się, czy działa on tak, jak powinien. 

Oferujemy również wiele innych napraw i usług dotyczących wszystkich produktów Apple. Jeśli nie jest Ci potrzebna pomoc serwisowa, a raczej porada związana z urządzeniem, to również pomożemy. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub przyjść do serwisu. Oferujemy wam również szeroki wybór akcesoriów do MacBooków, iPadów, iPhonów. Przyjdź do nas i sam się przekonaj.