Wymiana Baterii Macbook Warszawa

Wymiana baterii MacBook Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana Baterii Macbook Warszawa

Serwis MacBook Warszawa, oferujemy profesjonalną wymianę Baterii MacBook Pro Air. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, udzielany 6 miesięcy gwarancji na wymianę baterii w Twoim MacBook Pro lub Air. Posiadamy podzespoły najwyższej jakości. W połączeniu z doświadczonym technikami jesteśmy w stanie wymienić baterie w 2-3 dni od dostarczenia MacBook do naszego punktu

Jeśli Twój MacBook:

✔ Się nie włącza,
✔ wyświetla informacje o konieczności wymiany baterii,
✔ Udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
✔ Twój Macbook chodzi wolniej niż zwykle,
✔ Twoja Bateria spuchła.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Jakość baterii w Macbooku

Jeżeli chodzi o jakość, to Apple stawia sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Nie tylko chodzi tu o jakość wykonania, ale także o czas pracy i pojemność baterii, która jest dostosowana do urządzenia. Mało kto zdaje sobie sprawę jednak z tego, iż liczba pełnych naładować baterii w Macbooku jest ograniczona. Jakość i marka baterii nie ma tutaj nic do rzeczy. Po prostu po przekroczonych cyklach ładowania (a jest ich 1000) wydajność zasilania spada. W tym przypadku konieczna będzie wymiana lub też regeneracja baterii. Zarówno pierwszym, jak i drugim przypadkiem zajmuje się nasz serwis. Wystarczy, że przyjdziesz z Macbookiem i pozwolisz nam przeprowadzić krótki wywiad, a my ocenimy, w jaki sposób można ci pomóc. Działamy szybko i sprawnie.

Wymiana baterii w Macbooku – na czym polega?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie, jak i regeneracji tego typu sprzętów. Dzięki temu na każdą naprawę udzielamy gwarancji. 

Wymiana baterii jest zazwyczaj tańsza niż cała jej wymiana. Na czym polega regeneracja? Wymieniamy jedynie zużyte ogniwa i przeprogramowujemy elektronikę baterii. Warto tu również dodać, że wymiana bateria niczym się nie różni od nowej. To, czy wybierzemy nową, czy regenerowaną zależy wyłącznie od nas. 

Objawy uszkodzonej baterii w Macbooku

Aby sprawdzić, w jakim stanie jest twoje zasilanie, Apple wprowadziło specjalny klawisz „Option”. Wystarczy go dłużej nacisnąć, a uzyskamy informację o baterii. Możliwe są cztery komunikaty: normalny, wymień wkrótce, wymień teraz, wymaga naprawy. 

Żadnego (prócz normalny) komunikatu nie można ignorować, jeżeli chcemy zachować jak największą wydajność urządzenia. Oczywiście, jeżeli zauważymy niepokojące sygnały warto udać się do serwisu wcześniej. Powinniśmy obserwować swój sprzęt i w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie zareagować. 

Gdy zauważymy inne niepokojące zjawiska, przede wszystkim powinniśmy się natychmiast udać do serwisu.  Zajmiemy się twoim Macbookiem.

Wymiana baterii w Macbooku

Zanim przystąpimy do naprawy, stan twojej baterii zostanie dokładnie oceniony, przetestowany i zweryfikowany. Pozwoli to na podjęcie decyzji o wymianie elementu zasilającego. Nie chcemy nikogo naciągnąć na dodatkowe koszty, dlatego w tak dużym stopniu stawiamy na jakość. Po zamontowaniu nowych części, Macbook zostaje przetestowany i dopiero wówczas wędruje do klienta. 

Nasz cennik znajduje się na stronie. Oferujemy wymianę zarówno w nowszych, jak i w starszych modelach. Aby dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy do siedziby serwisu.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.