fbpx

Wymiana Baterii Macbook Warszawa

Serwis MacBook Warszawa, oferujemy profesjonalną wymianę Baterii MacBook Pro Air. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, udzielany 3 miesięcy gwarancji na wymianę baterii w Twoim MacBook Pro lub Air. Posiadamy podzespoły najwyższej jakości. W połączeniu z doświadczonym technikami jesteśmy w stanie wymienić baterie w 2-3 godziny od dostarczenia MacBook do naszego punktu

Jeśli Twój MacBook:

✔ Się nie włącza,
✔ wyświetla informacje o konieczności wymiany baterii,
✔ Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.
✔ Twój Macbook chodzi wolniej niż zwykle,
✔ Twoja Bateria spuchła.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Model Cena
MacBook Pro 17″ Unibody A1297
400 zł
MacBook Pro 15″ Unibody A1286
400 zł
MacBook Pro 13″ Unibody A1278
400 zł

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Model Cena
MacBook RETINA 12″ A1534
650 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1502
550 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1398
600 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1706; A1708
900 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1707
1000 zł

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Model Cena
MacBook Air 11″ A1370; A1465
450 zł
MacBook Air 13″ A1466; A1369
450 zł

Jakość baterii w Macbooku

Jeżeli chodzi o jakość, to Apple stawia sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Nie tylko chodzi tu o jakość wykonania, ale także o czas pracy i pojemność baterii, która jest dostosowana do urządzenia. Mało kto zdaje sobie sprawę jednak z tego, iż liczba pełnych naładować baterii w Macbooku jest ograniczona. Jakość i marka baterii nie ma tutaj nic do rzeczy. Po prostu po przekroczonych cyklach ładowania (a jest ich 1000) wydajność zasilania spada. W tym przypadku konieczna będzie wymiana lub też regeneracja baterii. Zarówno pierwszym, jak i drugim przypadkiem zajmuje się nasz serwis. Wystarczy, że przyjdziesz z Macbookiem i pozwolisz nam przeprowadzić krótki wywiad, a my ocenimy, w jaki sposób można ci pomóc. Działamy szybko i sprawnie.

Wymiana baterii w Macbooku – na czym polega? 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie, jak i regeneracji tego typu sprzętów. Dzięki temu na każdą naprawę udzielamy gwarancji. 

Wymiana baterii jest zazwyczaj tańsza niż cała jej wymiana. Na czym polega regeneracja? Wymieniamy jedynie zużyte ogniwa i przeprogramowujemy elektronikę baterii. Warto tu również dodać, że wymiana bateria niczym się nie różni od nowej. To, czy wybierzemy nową, czy regenerowaną zależy wyłącznie od nas. 

Objawy uszkodzonej baterii w Macbooku

Aby sprawdzić, w jakim stanie jest twoje zasilanie, Apple wprowadziło specjalny klawisz „Option”. Wystarczy go dłużej nacisnąć, a uzyskamy informację o baterii. Możliwe są cztery komunikaty: normalny, wymień wkrótce, wymień teraz, wymaga naprawy. 

Żadnego (prócz normalny) komunikatu nie można ignorować, jeżeli chcemy zachować jak największą wydajność urządzenia. Oczywiście, jeżeli zauważymy niepokojące sygnały warto udać się do serwisu wcześniej. Powinniśmy obserwować swój sprzęt i w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie zareagować. 

Gdy zauważymy inne niepokojące zjawiska, przede wszystkim powinniśmy się natychmiast udać do serwisu.  Zajmiemy się twoim Macbookiem.

Wymiana baterii w Macbooku

Zanim przystąpimy do naprawy, stan twojej baterii zostanie dokładnie oceniony, przetestowany i zweryfikowany. Pozwoli to na podjęcie decyzji o wymianie elementu zasilającego. Nie chcemy nikogo naciągnąć na dodatkowe koszty, dlatego w tak dużym stopniu stawiamy na jakość. Po zamontowaniu nowych części, Macbook zostaje przetestowany i dopiero wówczas wędruje do klienta. 

Nasz cennik znajduje się na stronie. Oferujemy wymianę zarówno w nowszych, jak i w starszych modelach. Aby dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy do siedziby serwisu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.