Naprawa płyty głównej MacBook Warszawa

Serwis MacBook Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Naprawa płyty głównej MacBook Warszawa

Serwis iPhone – Wymian szybki Warszawa oferujemy profesjonalną naprawę płyt głównych w MacBook Pro Air w Warszawie.

Uszkodzenia płyty głównej w MacBook to dość częsty i powszechny problem, do uszkodzenia może dojść z przegrzania (ważne aby czyścić raz na jakiś czas Swojego MacBooka), po zalaniu, uszkodzenia karty graficznej GPU, lub przez uszkodzenia spowodowane baterią. Zapraszamy na darmową diagnozę do naszego Serwisu przy ulicy Grochowskiej 239 na Pradze Południe.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Płyta główna w Macbooku

Zepsuta płyta główna to problem dość powszechny. Nic dziwnego – w końcu to serce naszego Macbooka. Nasi specjalnie wykwalifikowani pracownicy umiejętnie usuną usterkę, a ty będziesz mógł się cieszyć ze swojego sprzętu. 

Awaria płyty głównej nigdy nie daje charakterystycznych objawów. Często usterka zostaje pomylona z zepsuciem się innego podzespołu. Jeżeli zauważysz coś niepokojącego, zapraszamy do nas. Nasz serwis zajmuje się profesjonalną naprawą płyt głównych i nie tylko. Przeprowadzimy z tobą wywiad i zdecydujemy wspólnie, co będzie dla ciebie najlepsze. Oferujemy staranność wykonania. Udzielamy dodatkowo gwarancji na wykonane usługi. Używamy tylko oryginalnych części, które są dedykowane przez zespół Apple. 

Przyczyny uszkodzenia płyt głównych

Okazuje się, że o uszkodzenie płyty głównej jest naprawdę łatwo. Usterki występują głównie poprzez zalanie. Bardzo często zdarza się, że przy komputerze pracujemy, a więc i pijemy kawę, czy herbatę Przy odrobinie nieuwagi – zalanie murowane. Są też osoby, którym zdarzyło się upuścić Macbooka. W takiej sytuacji uszkodzeniu ulega nie tylko płyta główna, ale i bardzo często i inne podzespoły. Tego typu naprawa może okazać się o wiele kosztowniejsza, co nie znaczy, że jest ona niemożliwa. Często uszkodzenie płyty głównej może być również wynikiem nieprawidłowo przeprowadzonej wcześniej naprawy. 

Oddając Macbooka do naszego serwisu dajemy ci gwarancję, że usterka zostanie usunięta, a całość przebiegnie szybko i sprawnie. Do części płyty głównej zalicza się również niektóre elementy karty graficznej, które razem tworzą spójną całość. Dzięki temu, że w naszym serwisie pracują sami wykwalifikowani specjaliści, jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Czy warto naprawiać płytę główną?

Bardzo często rezygnuje się z naprawy płyty głównej, gdyż jest ona nieopłacalna. Nasz serwis oferuje najniższe ceny i najwyższą jakość usług. Dokładny cennik możecie znaleźć na naszej stronie. Usunięcie tego typu usterki wymaga ogromnej precyzji i dokładności. Na każdą naprawę, jak i użyte części udzielamy gwarancji. 

Przyjdź do nas. Ustalimy termin naprawy, jak i koszty. Poinformujemy o innych alternatywnych rozwiązaniach, które można by zastosować. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. Tysiące klientów już nam zaufało.