Naprawa Macbook po zalaniu

Serwis iPhone Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Naprawa zalanego Macbooka Warszawa

Zalałeś Swojego Macbooka Pro lub Air. Serwis Macbook Oferuje profesjonalna naprawę Twojego MacBooka. Nasi technicy, znają się na naprawie zalanych MacBook Pro Air. Dodatkowo każda diagnoza w naszym serwisie jest darmowa. Najważniejsze to nie podłączać zalanego MacBook Pod zasilanie! Uszkodzeniu mogą ulec delikatne układy na płycie głównej.

Naprawa po zalaniu:
✔ Czyszczenie po zalaniu,
✔ Diagnoza i naprawa płyty głownej po zalaniu,
✔ Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.
✔ Wymiana klawiatury, baterii, gładzika po zlaniu,
✔ Kompleksowe testy po naprawie zalanego MacBook.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Zalany Macbook i co dalej?

Wielu użytkownikom zdarzyło się zalać Macbooka. Co zrobić w takim przypadku? Najprościej rzecz ujmując – oddać do serwisu. Naprawa może okazać się kosztowna, ale nie na tyle, by nie opłacało się go „postawić do pionu”. Aby dokładnie oszacować koszty, musimy poznać okoliczności zalania, czas w jakim Macbook pozostaje zalany, a także szereg innych informacji. W tym celu zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy bezpłatną diagnostykę i zaoferowanie najbardziej optymalnego rozwiązania.

Co się dzieje po zalaniu Macbooka?

Gdy ciecz zalewa klawiaturę, samoistnie dostaje się do środka. To, w jak dużym stopniu twój Macbook zostanie zalany zależy wyłącznie od ciebie i od twojego postępowania po wystąpieniu awarii. Kiedy „mleko już się rozleje” powinniśmy natychmiastowo odłączyć urządzenie od zasilania. Odwróć go do góry nogami, aby resztki cieczy mogły spokojnie wydostać się na zewnątrz. Ocalisz tym sposobem niektóre podzespoły i uchronisz przed poważniejszymi uszkodzeniami. Gdy nastąpi zalanie pod żadnym pozorem nie włączaj Macbooka. Narazisz siebie i innych na niebezpieczeństwo. 

W najgorszym wypadku rozlana ciecz może dostać się do płyty głównej, gdzie podłączone są również inne podzespoły. Aby tak się nie stało, ważna jest szybka reakcja, o czym niektórzy użytkownicy zapominają. 

Koszt usunięcia skutków zalania

Aby skutecznie ocenić w jakim stopniu twoje urządzenie zostało uszkodzone, przyjdź do naszego serwisu. Po dokładniejszych oględzinach stwierdzimy, w jak dużym stopniu sprzęt trzeba zreperować i ustalimy koszt naprawy. 

U nas Macbook zostanie starannie rozebrany na części, sprawdzony, wysuszony i znów skręcony. W następnej kolejności przejdzie testy, czy aby wszystko działa tak, jak powinno. 

Jesteśmy serwisem, który pracuje tylko na oryginalnych podzespołach marki Apple. Nie używamy tańszych zamienników i podróbek. Mogły by one narazić Macbooka na dodatkowe problemy. Nam zależy na twojej dobrej opinii i zaufaniu. Stawiamy na jakość i udowadniamy to na każdym kroku.