Instalacja systemu, migracja danych Macbook

Serwis MacBook Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Instalacja systemu, migracja danych Macbook

Jak każdy komputer Macbook, potrzebuje odświerzenia, instalacji nowego systemu lub najzwyczajniej migracji Danych.

Serwis Macbook oferuje profesjonalna instalacje systemu MacOs lub migracje danych.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Instalacja systemu w Macbooku

Jeżeli musisz ponownie zainstalować system w swoim Macbooku, zgłoś się koniecznie do nas. Zajmiemy się twoim sprzętem, skutecznie go odnowimy i oddamy do ponownego użytku. Czasem nasze urządzenie wymaga po prostu renowacji. My się tym zajmiemy.

Instalację systemu w Macbooku można przeprowadzić z partycji odzyskiwania lub bezpośrednio z serweru Apple, gdzie jest zapisana kopia zapasowa twoich danych. 

Czas instalacji systemu w twoim Macbooku

Zajmiemy się twoim sprzętem tak szybko, jak to możliwe. Wiemy, jak bardzo ważne jest dla ciebie pozostanie w kontakcie ze światem. Rozumiemy, że twój Macbook jest twoim narzędziem pracy, które towarzyszy ci na co dzień. Nie podejmuj samodzielnej konfiguracji systemu, gdyż można tym sposobem wprowadzić nieodwracalne zmiany. Lepiej zostawić to profesjonalistom.

Zajmiemy się również przeniesieniem danych na inne urządzenie, jak i odświeżeniem systemu. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, udzielamy gwarancji na wykonane uaktualnienia.

Używamy jedynie oryginalnych części Apple. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Ciągle się rozwijają. Ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Nasze ceny są najniższe w mieście. 

Instalacja systemu przy użyciu Boot Camp

Oferujemy instalację systemu Windows na twoim Macbooku przy użyciu programy Boot Camp. Po instalacji możesz przełączać się pomiędzy systemem Windows, a macOS. Wystarczy, że masz odpowiednią ilość miejsca na dysku, aby wykonać tę operację. Mało który serwis oferuje tego typu usługę.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy system Windows będzie działał na twoim Macbooku – nie martw się. Przyjdź do nas, a my sprawdzimy, czy twoje urządzenie obsługuje daną wersję systemu. Dodatkowo udzielimy ci więcej informacji na temat korzystania z serwisu Windows na komputerze Mac.

Migracja danych między Macbookami

Potrzebujesz przenieść informacje z jednego urządzenia na drugie? Zapraszamy do nas. Przeniesiemy twoje dane w bezpieczny sposób. Asystent migracji umożliwia skopiowanie wszystkich dokumentów, aplikacji i innych ważnych danych. 

Jesteśmy serwisem z ogromnym doświadczeniem. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni. Jeżeli nie masz możliwości podejścia osobiście, zamów kuriera, opis problem i wyślij sprzęt do nas. Wszystkim się zajmiemy. Będziesz zadowolony z naszych usług.