fbpx

Czyszczenie i konserwacja Macbook

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone. Oferujemy Profesjonalne Czyszczenie i konserwacje Twojego MacBook Pro lub Air.

Każdy MacBook od Czasu do czasu potrzebuje czyszczenia, kurz, paprochy, kamienie. Tego nie da się uniknąć. Warstwa brudu się nawarstwia co może powodować problem w wymianie ciepła powstałej przy pracy Macbooka.

Nasz Serwis proponuje kompleksowe czyszczenie z kurzu Twoje Macbook.

Modele MacBook Pro Unibody 2008-2012

Model Cena
MacBook Pro 17″ Unibody A1297
100 zł
MacBook Pro 15″ Unibody A1286
100 zł
MacBook Pro 13″ Unibody A1278
100 zł

Modele MacBook Pro RETINA ROK 2012-2017

Model Cena
MacBook RETINA 12″ A1534
160 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1502
100 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1398
100 zł
MacBook Pro 13″ RETINA A1706; A1708
150 zł
MacBook Pro 15″ RETINA A1707
150 zł

Modele MacBook Air ROK 2010- 2017

Model Cena
MacBook Air 11″ A1370; A1465
100 zł
MacBook Air 13″ A1466; A1369
100 zł

Czyszczenie Macbooka

Żyjemy w świecie, gdzie kurz i brud jest na porządku dziennym. Roztacza się dosłownie wszędzie. Również i nasz Macbook od czasu do czasu potrzebuje odświeżenia. Warto w tym celu przyjść do naszego serwisu, abyśmy mogli się wykazać i podejść profesjonalnie do zadania. Okazuje się bowiem, że nawet niewielka warstwa kurzu może powodować problem z przepływem ciepła, a to z kolei może stwarzać różne problemy, jeżeli chodzi o pracę naszego Macbooka. Nasi pracownicy skutecznie zajmą się czyszczeniem twojego laptopa i oddadzą sprzęt w twoje ręce. Będzie, jak nowy. 

Produkty Apple wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia i innego sposobu czyszczenia. Aby wszystko przebiegło bez większych komplikacji, należy stosować jedynie miękkie ściereczki. Ponadto sprzęt nie powinien być podłączony do zasilania, gdyż narazimy siebie i innych na niebezpieczeństwo porażenia prądem, gdy dotkniemy tam, gdzie nie trzeba. Dodatkowo uważajmy na wilgoć. Pod żadnym pozorem nie może ona się dostać do wewnątrz obudowy. Grozi to uszkodzeniem wewnętrznych podzespołów. 

Jeżeli zauważysz, iż zajdzie potrzeba wyczyszczenia twojego Macbooka, a sam nie chcesz się tego podejmować – zapraszamy do nas. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni w tym co robią. Dokładnie wyczyszczą wszelkie podzespoły i części, na których najbardziej ci zależy. 

Konserwacja Macbooka

Dla większości z nas bardzo ważne jest to, aby nasze urządzenie pracowało na najwyższych obrotach, czyli miało jak największą wydajność. Przekłada się to z kolei na szybszą pracę i lepsze efekty. By zachować taki stan rzeczy, warto instalować aktualizację oprogramowania na bieżąco. 

Urządzenie powinno być konserwowane co jakiś czas. Dzięki temu będzie działało dłużej i sprawniej. Nasi serwisanci użyją do tego specjalnych narzędzi i środków czystości. 

Gwarantujemy gruntowne czyszczenie wszystkich podzespołów z kurzu i brudu, a także wyrównanie zawiasów od klapy w matrycy. Na całość operacji udzielamy gwarancji, a po czyszczeniu i konserwacji oferujemy przetestowanie twojego sprzętu. 

Aby dokładnie oszacować koszt wykonania usługi, przyjdź do nas na krótki wywiad. Adres możecie znaleźć w zakładce „Kontakt”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.