Wymiana układu ładowania U2 iPhone

Serwis iPhone Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana układu ładowania U2 iPhone

Układ ładowania u2 w iPhonie jest bardzo podatny na uszkodzenia. Znajduje się on na płycie głównej, a jak wiadomo płyta główna to całe serce iPhona.  W dobie Internetu i mediów społecznościowych, coraz więcej czasu spędzamy online. Kontaktujemy się z innymi, wysyłamy zdjęcia i filmy. Uszkodzenie układu ładowania spowoduje, że ten kontakt będzie ograniczony. Ewentualnie będziemy musieli zakupić dodatkowe źródło energii, które pozwoli na doładowanie baterii w iPhonie.

Czas wymiany to 2-7 dni !!

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

Cennik wymiany układu ładowania U2 iPhone

Czas wymiany to 2-7 dni !!

Model Cena
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5/5C300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 5s/SE350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6350 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6S400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6 Plus400 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 6s Plus450 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7500 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 7 Plus550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8550 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone 8 Plus600 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone X900 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS1200 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XS Max1300 zł
Wymiana układu ładowania u2 iPhone XR1300 zł

Naprawa układu ładowania u2 w iPhonie

Umieszczając układ ładowania na płycie głównej, producent iPhona sprawił, że naprawa tego podzespołu jest niezwykle precyzyjna i dokładna. Nasi elektrycy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do tej kwestii. Są odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani. Dbają o pozytywny wizerunek całego serwisu.

Główną przyczyną powstawania tego problemu jest używanie nieoryginalnych kabli do ładowania, czy też ładowarek samochodowych, co zdarza się niezwykle często. Czy da się uniknąć tego typu problemów? Owszem. Zawsze wybierajmy zestawy pochodzące prosto od producenta, czyli od Apple. Unikajmy podróbek, które powodują powstawanie usterek.

Pamiętajcie, że nagrzewanie telefonu również nie jest dobrym objawem. Nie musi ono świadczyć o źle funkcjonującym układzie ładowania, ale może być przyczyną poważniejszych problemów. Przynosząc iPhona do nas masz pewność, że prócz tej usterki sprawdzimy również inne części, co pozwoli na wykluczenie dodatkowych nieprawidłowości.

Bateria, czy układ ładowania u2 iPhona?

Często zdarza się, że uszkodzenie układu u2 iPhona jest mylone z baterią, która już nie jest pierwszej nowości. Aby to wykluczyć, wystarczy poddać baterię testom w serwisie. Zaoszczędzicie czas i pieniądze. 

Nasz serwis oferuje wymianę układu ładowania w okresie od 2 do 7 dni. Wszystko zależy od tego, gdzie leży usterka i jak bardzo jest ona pracochłonna. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Przyjdź, a sam się przekonasz, że jesteśmy profesjonalistami.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.