fbpx

Z Dniem 20.09.2019 Serwis wstrzymuje się z naprawą iPhone po zalaniu.

Wymiana układu baseband (brak sieci) iPhone

Wymiana układu baseband (brak sieci)

Czas wymiany to 2- 7 dni !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, .

Model Cena
Wymiana układu baseband iPhone 5/5C350 zł
Wymiana układu baseband iPhone 5s/SE350 zł
Wymiana układu baseband iPhone 6350 zł
Wymiana układu baseband iPhone 6S400 zł
Wymiana układu baseband iPhone 6 Plus400 zł
Wymiana układu baseband iPhone 6s Plus450 zł
Wymiana układu baseband iPhone 7450 zł
Wymiana układu baseband iPhone 7 Plus500 zł
Wymiana układu baseband iPhone 8450 zł
Wymiana układu baseband iPhone 8 Plus500 zł
Wymiana układu baseband iPhone X600 zł
Wymiana układu baseband iPhone XS650 zł
Wymiana układu baseband iPhone XS Max800 zł
Wymiana układu baseband iPhone XR600 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

 
  • 790 343 000
  • macintosz.serwis@gmail.com
  • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Ciągły brak sieci w iPhone

Żyjemy w czasach, gdzie kontakt z ludźmi jest dla nas bardzo ważny. Na tyle ważny, że nie możemy sobie pozwolić na brak zasięgu, brak Internetu, czy jakikolwiek inny brak komunikacji. Ciągle piszemy sms-y, wysyłamy e-maile, korzystamy z sieci społecznościowych, oglądamy filmy, czy słuchamy muzyki.

Czasem jednak zdarzy się tak, że nasz iPhone po prostu straci zasięg. Wyskakuje komunikat o braku sieci, braku IMEI, braku firmware modemu, czy też nie możesz aktywować swojego iPhona. W takim przypadku najprościej na początek zresetować telefon. Jeżeli to nie pomoże, może się okazać, że mamy problem z jakimś podzespołem, a konkretnie został uszkodzony moduł GSM. To nic strasznego. Nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie z tą usterką. 

Wymiana układu baseband w iPhone

Jeżeli zdarzy Ci się zauważyć wyżej wymienione problemy, a zresetowanie iPhona nie pomogło, przyjdź do nas. Nasi specjaliści ci pomogą, a ty będziesz znowu mógł się cieszyć z kontaktu z ludźmi. 

Okazuje się, że wymiana basebendu zazwyczaj jest konieczna w starszych modelach lub w kupionych przez nas iPhonach używanych. My zajmiemy się zarówno starszymi, jak i młodszymi modelami. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, a nasze doświadczenie jest poparte tysiącem zadowolonych klientów. 

Naprawa układu baseband w Iphone

Komunikat o braku sieci może skutecznie zatruć nam życie. Jesteśmy przyzwyczajeni do luksusu. Ciągle chcemy być w kontakcie z innymi. Ciągle chcemy wysyłać sms-y i przeprowadzać rozmowy telefoniczne. Co gorsze, problem z basebandem może przełożyć się na brak połączenia z Internetem. Dla osób ciągle korzystających z sieci społecznościowych może to być uciążliwe. Warto jak najszybciej zareagować na zaistniały problem, aby szybko móc go rozwiązać.

Brak IMEI to również bardzo poważna usterka. Bez tego sprzedaż telefonu jest niemożliwa, dlatego gdy tylko zauważysz jakieś niepokojące zjawisko – przyjdź do nas. Naprawimy i przy okazji sprawdzimy, czy nic innego nie jest uszkodzone. Nasi elektrycy są naprawdę dobrymi specjalistami. Wymiana takiego układu trwa zazwyczaj od 2 do 7 dni. 

Napisz do nas, opisz usterkę lub przyjdź osobiście. To pozwoli na najdokładniejsze oszacowanie usterki, a co za tym idzie będziemy mogli się szybko nią zająć. Szczegółowy cennik usług znajdziesz w innej zakładce.