Wymiana układu Audio iPhone Warszawa

Wymiana układu Audio iPhone - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana układu Audio iPhone

Czas wymiany to od 2- 7 dni !!

 iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max .

Każdy z nas doskonale wie, że Apple stawia na najwyższą jakość swoich urządzeń. Nie oznacza to jednak, iż ich iPhony są wolne od usterek. 

 

Cennik wymiany układu Audio iPhone

Model Cena
Wymiana układu Audio iPhone 5/5C300 zł
Wymiana układu baseband iPhone 5s/SE350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6350 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6S400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6 Plus400 zł
Wymiana układu Audio iPhone 6s Plus450 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7500 zł
Wymiana układu Audio iPhone 7 Plus550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8550 zł
Wymiana układu Audio iPhone 8 Plus600 zł
Wymiana układu Audio iPhone X900 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS1200 zł
Wymiana układu Audio iPhone XS Max1300 zł
Wymiana układu Audio iPhone XR1300 zł

Brak dźwięku audio w iPhone

Jedną z najczęstszych nieprawidłowości, które występują jest Audio IC, zwana potocznie „problemem pętli restartu”.  Pojawia się ona zazwyczaj po roku użytkowania urządzenia, ale nie jest to zasadą. Jedni będą mieli więcej szczęścia, inni troszkę mniej. Jeżeli nie jesteś pewny, co dolega twojemu iPhonowi, przyjdź do naszego serwisu. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, znajdziemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie.

Jak rozpoznać, czy mam problem z Audio IC?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy nie masz żadnego problemu z dźwiękiem podczas połączeń. Jeżeli występuje taki objaw, może to być symptom Audio IC.

Przy występowaniu wyżej wspomnianego problemu może pojawić się również brak opcji notatek głosowych oraz nieaktywna opcja trybu głośnomówiącego. Uciążliwe jest to szczególnie dla osób, które bardzo dużo rozmawiają podczas jazdy samochodem.

Z poważniejszych zakłóceń występujących przy problemie z Audio IC, można zauważyć, że telefon uruchamia się dłużej niż zazwyczaj. Przyjmuje się czas od 3 do 8 minut. Również ekran dotykowy działa z opóźnieniem. Nie warto zwalać winy na zapchaną pamięć. Problem może okazać się o wiele poważniejszy. My bez problemu sobie z tym poradzimy. Oczywiście dłuższe uruchamianie się aparatu wskazuje na inne problemy. Po rozmowie z nami ocenimy, jak poważna jest usterka.

Na czym konkretnie polega problem?

Problem leży w uszkodzonym połączeniu pomiędzy płytą główną, a układem audio. Niestety nie jest do końca wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Niektórzy sądzą, że przy okazji noszenia aparatu w kieszeni jest on znacznie bardziej narażony na usterkę Audio IC. 

Nasz serwis specjalizuje się w tego typu naprawach. Podejmiemy się diagnostyki, ocenimy koszt naprawy i poinformujemy cię o tym. Posiadamy doświadczenie, jak i wykwalifikowanych pracowników. Przy rozpoznaniu problemu Audio IC ważne jest, aby nie pomylić tego problemu z innym, co często się zdarza, jeżeli mamy do czynienia z niedoświadczonym personelem.

Nasi pracownicy nie naciągną cię na dodatkowe koszty. Usterka jest na tyle powszechna, że można ją sprawnie zlokalizować i usunąć.

Jeżeli więc masz problem z układem Audio, czy z dźwiękiem – przyjdź do nas. Skutecznie naprawimy awarię i sprawdzimy pozostałe podzespoły. Tylko dzięki szybkiej i sprawnej rekcji na zaistniałą usterkę, będziesz mógł dalej być cały czas w kontakcie ze światem.

Zapraszamy do naszego serwisu.

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.