ZADZWOŃ DO NAS: 790 343 000
ZNAJDŹ NAS NA:

Wymiana Tylnej Szybki iPhone Warszawa

Czas wymiany to około 2 dni !!

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X , iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max.

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone. Oferujemy usługę wymiany tylnej szybki w iPhone. Zbita szklana klapka to dość duży problem, nie tylko estetyczny. Zbite szkło może uszkodzić inne elementy łącznie z uszkodzeniem indukcyjnego ładowania. Nasz serwis oferuje profesjonalną wymianę zbitej tylnej klapki w iPhone

iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS MAX.

Usługa (czas wymiany tylnej szybki w iPhone to około 2 dni) Cena
Wymiana tylnej szybki iPhone 8 400 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone 8 Plus + 450 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone X 500 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone XR 550 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone XS 500 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone XS Max 600 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

  • 790 343 000
  • biuro.serwisapple@gmail.com
  • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Wymiana tylnej szybki w iPhonie

Producenci smartfonów co rusz wprowadzają na rynek różnego rodzaju nowości. Nowoczesny design, oryginalny kształt, czy też możliwość wyginania telefonu – to tylko jedne z nielicznych. Ilość bajerów zależy głównie od zasobności naszego portfela. Jak widać, iPhone postawił na szklaną tylną szybkę, która dodaje elegancji całemu aparatowi. Nie chodzi tu o praktyczność, jedynie o wygląd. Niestety szkło to jest dość często narażone na pęknięcie. Szczególnie, gdy zbytnio nie dbamy o sposób przechowywania telefonu. Wystarczy niefortunny upadek, czy też delikatne zadrapanie, aby elegancja zamieniła się w niespodziewany wydatek. 

Uszkodzona tylna szybka to nie tylko mankament wizualny, ale i ryzyko, że inne podzespoły zostaną uszkodzone. Korzystając z naszych usług masz pewność, iż twój telefon wróci w nienaruszonym stanie. Z nową, błyszczącą tylną szybką.  

Czas wymiany tylnej szybki

Usunięcie tylnej szybki wymaga niezwykłej precyzji i delikatności, by żaden z podzespołów nie został uszkodzony.  Stąd też czas jej wymiany ulegnie wydłużeniu do maksymalnie 2 dni. Sytuacja ta jest spowodowana faktem, iż serwisanci chcą uzyskać efekt bliski oryginału. Aby tak mogło się stać konieczne jest zastosowanie mazi, która charakteryzuje się długim czasem schnięcia. Dodatkowo iPhone zostaje przetestowany zarówno przed rozebraniem, jak i po złożeniu. Chcemy mieć pewność, że wszystko działa, tak jak należy.

Mimo, iż usunięcie i wymiana tylnej szybki jest pracochłonne, nasi pracownicy doskonale sobie z tym radzą. Dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby klient był zadowolony. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego problemu. 

Jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia nas osobiście – zamów kuriera. Wskaż adres, opisz usterkę, spakuj i wyślij. Zajmiemy się naprawą, po czym odeślemy do ciebie zregenerowanego iPhona. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

Naprawa iPhona

Stłuczona tylna szybka nie przeszkadza w użytkowaniu, lecz często spotykamy się z sytuacją, gdzie użytkownik bez jej wymiany, nie chce go dalej używać. Górę biorą tu walory estetyczne, choć nie tylko. Inną kwestią jest bezpieczeństwo. Malutkie odłamki stłuczonego szkła mogą okazać się raną dla naszych dłoni. Trzeba być przygotowanym na każdą indywidualność.

Wymiana tylnej szybki nie jest łatwa, ale nasi pracownicy są do tego odpowiednio przeszkoleni. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, twój iPhone będzie wyglądał jak nowy, a ty będziesz w 100% zadowolony.