ZADZWOŃ DO NAS: 790 343 000
ZNAJDŹ NAS NA:

Wymiana Gniazda ładowania iPhone Warszawa

Czas wymiany to tylko 20-30 minut !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max.

Model Cena
Wymiana gniazda ładowania iPhone 5/5C120 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 5s/SE120 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6150 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S150 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus150 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6s Plus150 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 7150 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Plus200 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 8200 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus200 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone X450 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone XS500 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max500 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone XR450 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

  • 790 343 000
  • macintosz.serwis@gmail.com
  • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Awaria gniazda ładowania iPhone

Każdy z nas podłącza co najmniej raz dziennie swojego iPhona do ładowania. W ciągu roku tę operację wykonujemy kilkaset razy, stąd też tak częste awarie gniazd ładowania. 

Największą nieprawidłowością dla złącza jest korzystanie z aparatu, podczas ładowania. Sytuację tą każdy z nas na pewno przerabiał nie raz. W końcu nie lubimy rozstawać się ze swoim iPhonem. Zdarza się, iż przez nieuwagę kabel zostaje nadszarpnięty, a co za tym idzie uszkadza się gniazdo ładowania. 

Każda naprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Istnieją dwa sposoby na wymianę. Pierwszy z nich to wymiana całego modułu, której koszt jest wyższy. Jeżeli okaże się, że gniazdo ładowania jest zintegrowane z płytą główną, koszt na prawy jest znacznie niższy. 

Dodatkowo prędkość naszego życia może sprawić, iż przez nieuwagę złącze do ładowania zostanie zalane. Z takimi sytuacjami również sobie radzimy. Posiadamy wykwalifikowany personel, który zajmie się każdego rodzaju usterką. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, wasz telefon będzie, jak nowy. 

Aby uniknąć kłopotów z ładowaniem, jak i z gniazdem producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych ładowarek. Należy o tym bezwzględnie pamiętać.

Zapchane gniazdo ładowania

Zanim udamy się do serwisu, dobrze jest sprawdzić kilka ewentualności. Zaoszczędzisz sobie i nam czasu, gdy dokładnie obejrzysz, czy aby gniazdo ładowania nie jest zapchane. Jeżeli tak już się stało, należy delikatnie wykałaczką lub malutką szczoteczką wygrzebać delikatnie te drobinki. Całość wykonujmy bardzo starannie. Często zdarza się, że producent umieszcza tam inne podzespoły, których uszkodzenie może spowodować jeszcze większe awarię. 

Jeżeli okaże się, iż gniazdo ładowania nie jest zabrudzone, dobrze jest przyjrzeć się, czy aby kabel USB nie jest gdzieś naderwany, przerwany, czy zniszczony. W ostateczności proponujemy sprawdzić, czy iPhone ładuje się na innej ładowarce. Na oryginalnej oczywiście.

Szybka wymiana gniazda ładowania iPhone

Wiemy, jak ważne jest dla was pozostanie w kontakcie ze światem, dlatego cała naprawa nie potrwa dłużej niż 30 minut. Nikt nie wyobraża sobie dziś życia bez telefonu. Istnieją też tacy, którzy potrzebują swojego aparatu do wykonywania pracy. 

Wysyłamy tysiące wiadomości, korzystamy z portali społecznościowych, oglądamy i udostępniamy filmy – wiemy ile to dla was znaczy. U nas macie pewność, że sprzęt pozostanie w profesjonalnych rękach. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  Dodatkowo sprawdzimy inne komponenty, które znajdują się w okolicy złącza ładowania, aby wykluczyć inne usterki. Przyjdź, a nie pożałujesz.