Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone

Serwis iPhone Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone

Czas wymiany to tylko 60 minut !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus

Wymiana czujnika zblizeniowego iPhone

Cennik wymiany czujnika zbliżeniowego

Czym jest czujnik zbliżeniowy w iPhone?

Jeżeli twój ekran nie wyłącza się podczas rozmowy telefonicznej, może się okazać iż awarii uległ czujnik zbliżeniowy w twoim iPhonie. Również, gdy ekran samoczynnie wyłącza się podczas rozmowy to znak, że czas najwyższy oddać telefon do serwisu. Do zaufanego serwisu. U nas znajdziesz co czego szukasz, czyli wykwalifikowanych specjalistów, którzy są ekspertami w tej branży i ciągle się rozwijają. 

Czujnik zbliżeniowy ma także za zadanie oszczędzać pobór baterii z telefonu. Usterka ta często jest mylona ze zużyciem się baterii. Jeżeli coś cię zaniepokoi – przyjdź do nas. Sprawdzimy podzespoły i rozwiejemy twoje obawy. 

Na czym polega działanie czujnika zbliżeniowego iPhone?

Głównym zadaniem czujnika zbliżeniowego w iPhonie jest wygaszanie ekranu podczas rozmowy. Ma to na celu zapobieganie przypadkowemu rozłączeniu rozmówcy. Identyczne działanie zauważymy, gdy telefon znajduje się w etui, w kieszeni. Czujnik zbliżeniowy zapobiegnie przypadkowemu naciśnięciu się klawiatury na ekranie dotykowym. 

Objawy uszkodzenia czujnika zbliżeniowego iPhone

Jeżeli zaobserwowałeś, że:

– czujnik jest zbyt wrażliwy i aktywuje się bez żadnej przyczyny, 

– ekran telefonu nie wyłącza się po skończonej rozmowie, bądź pozostaje cały czas czarny przyjdź do nas.

Wymiana czujnika zbliżeniowego jest o tyle problematyczna, iż sami nie jesteśmy w stanie tego wykonać. Z pomocą przychodzi tu nasz serwis i nasi pracownicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a nasz adres znajdziecie na stronie.

Przyczyny uszkodzenia czujnika zbliżeniowego iPhone

Uszkodzenie czujnika zbliżeniowego jest problematyczne dla użytkowników. Głównymi przyczynami wystąpienia tego zjawiska są przede wszystkim brud i kurz, który dostał się pod obudowę urządzenia. Również przypadkowe upuszczenie telefonu może doprowadzić do takiej sytuacji lub co gorsze – do uszkodzenia płyty głównej. Jedną z rzadszych przyczyn okazuje się problem z oprogramowaniem. Aby skutecznie określić, co dokładnie się stało konieczne będzie przeprowadzenie krótkiego wywiadu.

Nasi serwisanci wam pomogą. Wymiana czujnika zbliżeniowego jest operacją, na którą poświęcamy maksymalnie 30 minut. Jeżeli chodzi o cennik to znajdziecie go na naszej stronie. Wymienione części są oryginalne i pochodzą prosto od producenta. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji. Po wymianie mogą Państwo liczyć na test urządzenia, co jest naszym dodatkowym atutem.