Wymiana baterii iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana baterii iPhone Warszawa

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max.

Serwis iPhone – Wymiana baterii iPhone Warszawa. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Wymiana baterii iPhone Warszawa;

 

Najczęstsze objawy sugerujące wymianę baterii w Twoim iPhone:

  • Bateria nie chce się naładować do końca;
  • Przy 20-6-% iPhone się wyłącza
  • telefon nie chce się włączyć

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Oferujemy profesjonalną usługę wymiany baterii w Apple iPhone

Cennik wymiany baterii

6 miesięcy Gwarancji, czas wymiany około 60 min

Wymiana baterii iPhone

Masz problem z niedziałającą baterią? Drażni Cię krótki czas trzymania zasilania? A może iPhone wyłącza się w trakcie rozmowy? Przy dzisiejszej intensywności używania aparatu, takie sytuacje zdarzają się niezwykle często. Decydując się na kupno tego urządzenia, musisz być przygotowany na każdą indywidualność.

Jeżeli potrzebujesz szybko i sprawnie wymienić baterię w swoim iPhonie, przyjdź do naszego serwisu. Oferujemy najwyższą jakość usług przy gwarancji niskich cen. Podzespoły przez nas montowane są oryginalne, dostarczane bezpośrednio przez Apple, nigdy wcześniej nie używane, co z kolei przekłada się na małą awaryjność i skuteczne oraz bezpieczne działanie waszego iPhona. 

Wymiana baterii iPhone – wyróżnia nas niska cena

W wielu miejscach za tę samą usługę zapłacisz o wiele więcej. My dajemy ci gwarancję najniższej ceny. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Stawiamy na jakość, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich cen, które nie zrujnują domowego budżetu.

Tylko u nas sprawdzimy jaka jest rzeczywista żywotność starej baterii i czy gniazdo ładowania nie zostało uszkodzone. Zabieg ten ma na celu wykluczenie innych nieprawidłowości, które mogłyby wysyłać sygnały podobne do słabego zasilania iPhona. Nigdy nie wymienimy dobrej baterii na nową. Dbamy o to, aby klient nie ponosił żadnych dodatkowych i zbędnych kosztów.

Specjalizujemy się zarówno w iPhonach starszej generacji, jak i w nowszych aparatach. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników. Stawiamy na ciągły rozwój. Dodatkowo oferujemy usługi praktycznie na miejscu, jeżeli tylko mamy na stanie wszystkie niezbędne podzespoły. 

Wymiana baterii iPhone – nawet w 30 minut, na miejscu!

Wymiana baterii w iPhone przebiegnie szybko i sprawnie.  Wiemy bowiem, jak ważny dla Ciebie jest kontakt z innymi ludźmi i z mediami społecznościowymi. Wiemy również, jak ważny jest czas. Aby dodatkowo go oszczędzić, pamiętaj by przygotować telefon do wymiany baterii. Przede wszystkim zrób kopię zapasową swoich wszystkich danych. Takie jest oficjalne zalecenie producenta. Dodatkowo iPhona należy pozbawić zabezpieczenia kodem PIN. Wyłącz także usługę Find My iPhone. Możesz to zrobić zarówno z poziomu aparatu, jak i strony WWW. 

Na wszystkie podzespoły udzielamy gwarancji. Nasz serwis znajduje się w Warszawie – Praga Południe. Oferujemy również naprawy online. Ty wysyłasz – my poprawiamy i odsyłamy. Gwarantujemy najlepsze podejście do klienta! Na nas się nie zawiedziesz!

ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?