Wymiana aparatu iPhone Warszawa

Wymiana aparatu iPhone - Grochowska

Adres: ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa
Telefon: +48 790 343 000
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 11.00 - 15.00

Wymiana aparatu iPhone Warszawa

Promocja na wymianę aparatu fotograficzne w iPhone

Czas wymiany to tylko 60 minut !!
udzielamy 6 miesięcy gwarancji
iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone .

Zapraszamy do naszego Serwisu przy ulicy grochowskiej na darmową diagnozę Twojego iPhone.

Wymiana aparatu iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa. Oferujemy profesjonalną wymianę całego aparatu w Apple iPhone. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do Nas. Wymiana zbitej szybki iPhone Warszawa

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS MAX, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Cennik wymiany aparatu tylnego

6 miesięcy Gwarancji, czas wymiany około 60 min

Wymiana Tylnego aparatu w iPhonie

Chcesz szybko wymienić stłuczoną, zniszczoną szybkę w iPhonie? Przyjdź do nas. Całość nie potrwa dłużej niż 30 minut. Dajemy ci gwarancję najniższej ceny i precyzji wykonania. 

Nie raz i nie dwa na pewno zdarzyło ci się przez nieuwagę upuścić sprzęt, co skończyło się stłuczoną szybką. Wystarczy niefortunne zdarzenie, aby zobaczyć niechcianą rysę na wyświetlaczu. Żyjemy w biegu, a sytuacje losowe są wpisane w nasz żywot, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. 

Wychodząc klientom naprzeciw, oferujemy szybką i sprawną wymianę szybki w twoim iPhonie. U nas jakość idzie w parze z ceną, która w porównaniu do innych serwisów jest konkurencyjna. Używamy tylko zamiennych podzespołów od Apple, a każda naprawa jest przeprowadzana w pełni precyzyjnie, z użyciem odpowiednich narzędzi. Nie owijamy w bawełnę, u nas stawiamy sprawę jasno i klarownie.

Decydując się na nasz serwis, z pewnością będziesz zadowolony.

Błyskawiczna wymiana Tylnego aparatu w iPhonie

Tylko my oferujemy błyskawiczną wymianę szybki w iPhonie. Mamy świadomość, jak bardzo cenny jest twój czas. Oferujemy wymianę szybki w iPhonie 4, poprzez iPhona 5, a kończąc nawet na iPhonie 7 Plus. Żaden model nie stanowi dla nas problemu. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani. Znają się na nowinkach technicznych, są precyzyjni, dokładni i odpowiednio przeszkoleni.

Klienci są dla nas najważniejsi

Zadowolenie klientów jest dla nas na pierwszym miejscu . Zdajemy sobie również sprawę z istnienia ogromnej konkurencji na rynku. Ciągle się rozwijamy, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających, a także wybrednych klientów. 

Zachęcamy do przeglądnięcia naszego cennika usług, a sami się przekonacie, że nasze ceny są konkurencyjne. Jeżeli nie masz możliwości złożenia wizyty osobiście w naszej siedzibie w Warszawie, dzielnica Praga – Południe, zamów kuriera, opisz usterkę i wyślij do nas. Zajmiemy się naprawą i odeślemy iPhona tak szybko, jak to będzie możliwe. Chcemy, aby klienci z całej Polski nam zaufali. Chcemy wciąż poszerzać swój zasięg. 

Pamiętajcie: świadczymy usługi na najwyższym poziomie.