fbpx

Serwis iPhone – Naprawa iPhone po zalaniu Warszawa

 

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.

 

Jeśli twój iPhone został zalany :

 • nie podłączaj pod ładowarkę
 • nie kładź na grzejniku, nie wkładaj do ryżu
 • Wyjmij Tackę sim 
 • Zanieś iPhone jak najszybciej do serwisu

Usługi:

 • Czyszczenie po zalaniu
 • Darmowa diagnoza
 • Naprawa po zalaniu
 • Naprawa Płyt głównych po zalaniu iPhone
 • Wymiana układu U2- 1610a1/1610a2/1610a3 po zalaniu

Serwis iPhone – Naprawa iPhone po zalaniu. Profesjonalny Serwis Sprzętu Apple. Oferujemy Państwu profesjonalną naprawa po zalaniu Naszym celem jest dostarczenie klientowi usług najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie funkcjonalnego i wyróżniającego się na rynku niepowtarzalną stylistyką w atrakcyjnej cenie na tle konkurencji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.  Zadzwoń do Nas. Naprawa zalanego iPhone Warszawa

Model Cena
Naprawa po zalaniu iPhone 5/5Cod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 5s/SEod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6Sod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6s Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 7od 100 zł
Naprawa płyty głównej iPhone 7 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 Plusod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone Xod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XSod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XS Maxod 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone XRod 100 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

 

 • 790 343 000
 • macintosz.serwis@gmail.com
 • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Przynosząc nam jakiekolwiek urządzenie do naprawy, nawet te najdrobniejsze, zawsze otrzymujesz pokwitowanie na pozostawione u nas przedmioty wraz z opisem zlecenia, a w nim wstępną informację o kosztach i terminie naprawy.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt i magazyn części zamiennych. To gwarantuje skutecznej oraz szybko przeprowadzonej naprawy. Na koniec obowiązkowa diagnostyka i testy wszystkich komponentów! Jesteśmy nie autoryzowany serwis iPhone Warszawa, naprawa po zalaniu.

Serwis iPhone Warszawa

Naprawa iPhone Po Zalaniu

Każdemu może się zdarzyć, że jego iPhone zostanie narażony na kontakt z wodą bądź też z inną cieczą. Tego typu sytuacje mają przeważnie katastrofalne skutki, a naprawy smartfonów iPhone po zalaniu nie należą do najłatwiejszych. Decydująca w tym przypadku będzie Wasza szybka reakcja. Telefon należy w miarę możliwości szybko odłączyć od zasilania, a na pewno nie próbować używać. Z uwagi na fakt, że najważniejsze są pierwsze sekundy po wyjęciu telefonu z wody, należy jak najszybciej wyciągnąć baterię, kartę SIM oraz kartę pamięci.

Zalany iPhone

Nawet Jeżeli zdarzyło się nieumyślnie narazić telefon na zalanie, zamoczenie lub nawet niewielki kontakt z wodą warto przynieść telefon do naszego serwisu w celu sprawdzenia urządzenia. Przecież nawet najmniejsze zawilgocenie może doprowadzić do korozji płyty głównej oraz gniazdek, a także do odbarwień ekranu LCD. Nie musi oznaczać, że jest nie do uratowania, ale prowadzi to przeważnie do poważnych uszkodzeń. Nasz serwis sprawdzi Twój telefon bezpłatnie, więc nie musisz się martwić, że poniesiesz zbędne koszta, a to tym bardziej powinno skłonić Was jako użytkowników do szybkiego skorzystania z fachowej pomocy.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza szybka reakcja i podjęcie odpowiednich działań. Przywracamy do życia większość telefonów po zalaniu, dokładnie wiemy co robić.

Dzięki naszej interwencji Twój iPhone znowu będzie działać. 

 • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
 • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.

Zalany iPhone i co dalej?

Ile razy zdarzyło ci się upuścić telefon na podłogę? A może zalałeś swojego iPhona? Jak się okazuje, zalanie aparatu to jedna z najczęstszych przyczyn oddania sprzętu do serwisu. W jaki sposób zminimalizować straty i jak pomóc sobie i serwisantowi w szybszej naprawie? 

Przede wszystkim nie należy stosować w domu sposobów, które w Internecie opisywane są jako skuteczne do usuwania wody z telefonu. Słyszeliście o włożeniu aparatu do miski ryżu, w celu wysuszenia podzespołów? To jeden z mitów, którego nie należy brać na poważnie. Powinniśmy jedynie wyciągnąć z urządzenia wszelkie zaślepki. Pomoże to w szybszym odparowaniu wody. 

W sieci krąży bardzo dużo porad na temat tego, w jaki sposób uratować iPhona. Pamiętajcie, że takie kombinowanie może cię pozbawić gwarancji na dany sprzęt.

Uważajmy również na sprężone powietrze, czy inne gazy. Pod żadnym pozorem nie wolno stosować takich sposobów. Możemy dodatkowo bardziej uszkodzić iPhona. 

W jaki sposób dochodzi do zalania iPhona?

Pranie, kąpiel w morzu, czy w basenie – to tylko jedne z niewielu przykładów zalania iPhona. W ciągu roku takich przypadków jest bardzo dużo. Nasi specjaliści jednak doskonale sobie z nimi radzą. Również nieodpowiednia pielęgnacja urządzenia, może doprowadzić do różnego rodzaju zawilgoceń. 

Zalany iPhone – jak nowy!

Nasi pracownicy stawiają na jakość. Koncentrują się na wykonywanej pracy, aby każdy szczegół został dokładnie dopracowany. Raz zalany iPhone wcale nie musi być w przyszłości bardziej podatny na zawilgocenia. Dbamy o to, aby nasza praca była doceniona przez zadowolonych i wracających klientów. Zastosowanie dedykowanych dla danego modelu uszczelek i zestawów montażowych pozwoli na to, by telefon wrócił do swojego pierwotnego stanu. 

Pamiętajmy, że zalanego telefonu nie wolno podpinać do komputerów i innych urządzeń, nawet gdy z wierzchu wygląda na suchy. Odpowiednio przeszkolone osoby pracujące w serwisie iPhone poradzą sobie z odzyskaniem danych, na których nam zależy. 

Jak wygląda proces naprawy zalanego iPhona?

Pierwszy krok to demontaż, czyli rozkład na czynniki pierwsze. Pozwala to na ocenę stopnia zalania i uszkodzenia innych podzespołów. W następnej kolejności następuje czyszczenie płyty głównej. Etap ten trwa nawet do 4 dni. Ostatnie są testy. Należy sprawdzić, czy wszystkie elementy ze sobą współgrają i czy wszystko działa, tak jak należy. Jeżeli tak, telefon zostaje złożony i przekazany do zadowolonego klienta.

Pamiętaj: zalanego telefonu nie wolno ci kłaść na grzejniku i podłączać pod inne urządzenia elektryczne. Jak najszybciej przynieś go do nas.