ZADZWOŃ DO NAS: 790 343 000
ZNAJDŹ NAS NA:

Wymiana Głośnika rozmów iPhone Warszawa

Czas wymiany to tylko 20-30 minut !!

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

Model Cena
Wymiana głośnika rozmów iPhone 5/5C80 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 5s/SE80 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 6100 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 6S150 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus150 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s Plus150 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 7150 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 Plus200 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone 8200 zł
Wymiana gniazda ładowania iPhone 8 Plus200 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone X300 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone XS350 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone XS Max450 zł
Wymiana głośnika rozmów iPhone XR350 zł

Serwis iPhone – Wymiana szybki iPhone

Praga Południe

  • 790 343 000
  • biuro.serwisapple@gmail.com
  • ul. Grochowska 239 04-001 Warszawa

 

Wymiana głośnika rozmów iPhone

Każdy z nas potrzebuje iPhona, aby móc swobodnie przeprowadzać rozmowy telefoniczne. To właśnie dlatego tak ważne jest prawidłowe działanie głośnika rozmów w twoim telefonie. Czasem może się jednak okazać, iż ulega on awarii. Co wtedy? Najlepiej przynieść go do nas, do serwisu. Szybko i sprawnie zajmiemy się wyeliminowaniem usterki. Nie zajmie nam to dłużej niż 30 minut. W tak szybkim tempie będziesz mógł znów powrócić do kontaktu ze światem.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż chcesz rozmawiać z mamą, czy z koleżanką, a nawet z szefem, który może się niecierpliwić, kiedy nie odbierasz od niego telefonów. Czujemy się ograniczeni, kiedy nie możemy swobodnie przeprowadzić rozmowy telefonicznej, kiedy nie możemy być w kontakcie z innymi. Szczególnie z bliskimi nam osobami. 

Zależy nam na waszym zadowoleniu, dlatego nasi serwisanci szybko poradzą sobie z usterką, sprawdzą działanie iPhona i oddadzą go do twoich rąk. Gwarantujemy najwyższą precyzję i jakość wykonania. Nasi specjaliści są odpowiednio wyszkoleni i świetnie sobie radzą z tego typu usterkami.

Problemy z głośnikiem w iPhonie

Gdy zauważysz problem ze słyszeniem, bądź też rozumieniem odbiorcy – może się okazać, że to początek problemu. Przedostający się przez obudowę kurz, brud i inne opiłki mogą być tego sprawcą. Ich gromadzenie się pod obudową powoduje trwałe uszkodzenie głośnika. My sobie z tym poradzimy. 

Również przypadkowy upadek iPhona może być winowajcom uszkodzenia głośnika. Przyczyn jest wiele. Aby wybrać najlepszą metodę do rozwiązania problemu, konieczna będzie wizyta w naszym serwisie. Przedstaw naszemu pracownikowi okoliczności powstania problemu, będzie łatwiej postawić diagnozę. Wymiana głośnika dla tak wyspecjalizowanego personelu nie będzie stanowiła żadnego problemu. 

Szybka naprawa głośnika iPhone

Naprawa głośnika przebiegnie szybko i sprawnie w naszym serwisie. Nasi pracownicy są przygotowani na każdą ewentualność. Zajmujemy się zarówno starszymi modelami, jak i tymi nowszymi. Wszystkie części stosowane przez nasz serwis są oryginalne i pochodzą z zaufanej dystrybucji. 

Jeżeli więc ktoś do Ciebie dzwoni, a ty po odebraniu nikogo nie słyszysz – przyjdź do nas. Zaufało nam już tysiące klientów – ty możesz być kolejnym z nich. Nasz serwis radzi sobie nie tylko z takimi problemami.